Tétel

Rufpreis:

4 200 HUF

Beschreibung:

May Károly: Winnetou I-III. Köt. Ford.: Faragó László, Turóczi József. Mühlbeck K(ároly) rajzaival. Bp.,[1924],Hajnal, 215;127;142+1 p. Második kiadás. Kiadói aranyozott, illusztrált egészvászon-kötés, javított gerinccel, a borítón kopásnyomokkal.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tg