Ludwig Julia: Virágok az útfélen. Öt elbeszélés fiatal leányok számára. Ford.: Győry Ilona. Bp.,én.,Lauffer Vilmos, 1 t. + 125+1 p.+3 t. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, egészen kis kopásnyomokkal, kissé foltos lapélekkel.