Jó leányok képes könyve. Olvasmány leányok számára számos képpel. Bp., é.n., Dolinay Gyula. 96 p. Számos fekete-fehér képpel illusztrált. Szecessziós félvászon kötésben, kissé sérült gerinccel, tulajdonosi névbejegyzéssel, helyenként kissé foltos lapokkal.