Gläser Zahl der Lose: 185
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2751072
11681
429
Glass-objects
Murano üveg gyertyatartó, jelzés nélkül, m: 22 cm, hibátlan 2751021
11682
429
4800
Glass-objects
Japán üvegváza, kézzel fújt. Hibátlan, m: 16,5 cm
2750981
11683
429
14000
Glass-objects
Art Deco váza. Fúvott üveg, felületén irizáló díszítmény. Jelzés nélkül. Szája lecsiszolt, restaurált, autánfestett. Német, WMF., Geisslingen, Myra sorozat, 1930 körül. d: 10 cm
2750971
11684
429
Glass-objects
3 db kisméretű üveg váza, Bo Borgstrom for Aseda Svéd jelzett, 15,5cm ,, pink, fehér kis üveg váza jelzés nélkül, m: 13cm ,, Art Deco cseh váza, m: 5,5 cm. Hibátlan darabok.
2750620
11685
429
Glass-objects
Murano Schwerer Aschenbecher 1960-70 körül, üveg hamutál, jelzett, hibátlan, d: 15 cm 2750479
11686
429
Glass-objects
Régi ónfedeles üveg korsó, sérült, m: 24 cm 2746734
11687
429
Glass-objects
Retró 4 személyes, viszkis készlet, öntött üveg, kopásnyomokkal, m: 9-25 cm
2748614
11688
429
Glass-objects
6 db ólomkristály vizes pohár, kopásnyomokkal, m: 11 cm
2748610
11689
429
Glass-objects
6 db fém talpú üveg pohár, kopásnyomokkal, m: 19 cm
2748609
11690
429
Glass-objects
6db ólomkristály talpas pohár, kopásnyomokkal, m: 17 cm
2748615
11691
429
Glass-objects
6 db ólomkristály vizes pohár, kopásnyomokkal, m: 10 cm
2748813
11692
429
4800
Glass-objects
Díszes vizes üveg pohár, hibátlan, 10 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF