Gläser

Zahl der Lose: 185

Murano üveg gyertyatartó, jelzés nélkül, m: 22 cm, hibátlan
11681.

Rufpreis:
6 000 HUF

Japán üvegváza, kézzel fújt. Hibátlan, m: 16,5 cm
11682.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Art Deco váza. Fúvott üveg, felületén irizáló díszítmény. Jelzés nélkül. Szája lecsiszolt, restaurált, autánfestett. Német, WMF., Geisslingen, Myra sorozat, 1930 körül. d: 10 cm
11683.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

3 db kisméretű üveg váza, Bo Borgstrom for Aseda Svéd jelzett, 15,5cm ,, pink, fehér kis üveg váza jelzés nélkül, m: 13cm ,, Art Deco cseh váza, m: 5,5 cm. Hibátlan darabok.
11684.

Rufpreis:
6 000 HUF

Murano Schwerer Aschenbecher 1960-70 körül, üveg hamutál, jelzett, hibátlan, d: 15 cm
11685.

Rufpreis:
2 800 HUF

Régi ónfedeles üveg korsó, sérült, m: 24 cm
11686.

Rufpreis:
1 800 HUF

Retró 4 személyes, viszkis készlet, öntött üveg, kopásnyomokkal, m: 9-25 cm
11687.

Rufpreis:
8 000 HUF

6 db ólomkristály vizes pohár, kopásnyomokkal, m: 11 cm
11688.

Rufpreis:
4 000 HUF

6 db fém talpú üveg pohár, kopásnyomokkal, m: 19 cm
11689.

Rufpreis:
4 000 HUF

6db ólomkristály talpas pohár, kopásnyomokkal, m: 17 cm
11690.

Rufpreis:
8 000 HUF

6 db ólomkristály vizes pohár, kopásnyomokkal, m: 10 cm
11691.

Rufpreis:
4 000 HUF

Díszes vizes üveg pohár, hibátlan, 10 cm
11692.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF