Gläser Zahl der Lose: 185
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2753890
11669
429
Glass-objects
Bohémia Art Deco malachit üveg bonbonier, Terv: Kolekce Ingrid, jelzés nélkül, hibátlan, d: 10 cm 2752937
11670
429
100000
Glass-objects
Antik tejüveg váza, matricás, kézzel festett, kopásokkal, jelzés nélkül, m: 41,5 cm
2752659
11671
429
Glass-objects
Kék ólomkristály kehely. Jelzett Walterford. Írország, 2000 körül, hibátlan, m: 11,3cm, d: 15,9 cm 2694199
11672
429
Glass-objects
Muránói akvárium üveg levélnehezék halakkal, kis kopásnyomokkal, m: 8 cm
2694200
11673
429
Glass-objects
Muránói akvárium üveg levélnehezék halakkal, kis kopásnyomokkal, m: 8 cm 2694191
11674
429
Glass-objects
Val st. Lambert , belga kristály gyertyatartó és váza, részben jelzett, hibátlan m: 12-23cm
2694231
11675
429
Glass-objects
Tejüveg váza, kézzel festett, kopásnyomokkal, 1910-20 körül, m: 26 cm
2730387
11676
429
Glass-objects
Skandináv üvegdísz, kutya a gyerekkel, jelzés nélkül, hibátlan, m: 15 cm
2752120
11677
429
Glass-objects
Kristály vizes pohár, 8db, hibátlan, m: 12 cm 2752125
11678
429
Glass-objects
Cezar konyakos pohár, hibátlan, m: 11 cm
2751078
11679
429
Glass-objects
Antik tejüveg, rózsaszín váza, kopott, m: 12 cm
2751075
11680
429
Glass-objects
Antik likőrös üveg, hibátlan, m: 27,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF