Gläser Zahl der Lose: 185
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2661443
11657
429
Glass-objects
Ólomkristály bonbonier, apró kopásokkal, d: 11 cm
2661362
11658
429
Glass-objects
2719977
11659
429
4800
Glass-objects
Üveg kiöntő, metszett pillangó díszítéssel, hibátlan, m: 35 cm
2720531
11660
429
Glass-objects
Füles váza, szakított üveg. m: 20 cm 2731300
11661
429
Glass-objects
Kristály vegyes tétel, m: 3,5-14,5 cm
2755925
11662
429
Glass-objects
Karcagi, berekfürdői kraklé / fátyol üveg váza. Formába fújt, hibátlan. m: 27 cm 2755670
11663
429
Glass-objects
Ajka Quad Whisky üveg dekanter és whisky-s tumbler poharak (2 db), hibátlanok, jelzés nélkül, m: 28 cm, és m: 9,5 cmx2 2754590
11664
429
Glass-objects
Díszes üveg szipka, metszett, h: 23 cm
2730219
11665
429
Glass-objects
1974 Warner Brothers 'Looney Tunes' (Bolondos Dallamok) rajzfilm figurás poharak, 6 db, szép, gyűjtői állapotban, m: 10 cmx6
2700443
11666
429
Glass-objects
23 db különféle üveg hamutál (közte egy porcelán), sok érdekes darabbal: amerikai hotelek és éttermek (Las Vegas, Los Angeles, Hollywood), Wimbledon Championship, Rolls Royce, Playboy, stb. Néhányon kisebb kopásnyomokkal, csorbákkal. + 'Golden Gate Casino' (Las Vegas) és Western Host Motor Hotels (Palm Springs) poharak, 9 cm és 9,5 cm
2753057
11667
429
Glass-objects
Kristály talpaspohár, aranyozott széllel, Franciaország, Saint Luis, Baccarat, Jelzés nélkül. Kopásokkal, m: 13 cm
2753041
11668
429
Glass-objects
Art Deco cseh Bohémia bonbonier, jelzés nélkül, hibátlan, d: 10 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF