cca 1900 A Lechthaler Alpok 2 db térképe, egyik . 60x98 cm, Kis szakadásokkal + Ravensteins Kriegskarte Nr. 17 (keleti Dolomitok, Velence környéke stb.), 69x95 cm
1939 Kárpátalja turista és idegenforgalmi térképe. Kiadja az Országos Magyar Idegenforgalmi Hivatal és a Magyar Turista Egyesület. Bp., Klösz-ny., jó állapotban, 70,5x51,5 cm
1940 Kárpátalja térképe, a Magyarországhoz visszacsatolt területekkel, 1 : 200.000, Bp., M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet, jó állapotban, 99x77 cm. Eredeti, kissé szakadt papírszalaggal. / 1940 Map of Zakarpattia Oblast (Ukraine), in good condition
1915 Pozsony szab. kir. város és környékének térképe. Rajz.: Feigler Ferenc. Kiadja: Steiner Zsigmond könyvkereskedése, Pozsony. Bécs, Bannwarth Th. kőnyomdája. Színes litográfia. Kisebb foltokkal, gyűrődésekkel, sérült, hiányos borítóval, 58x42 cm
cca 1918 Nordwest-Russland und die Ostseeländer bis über die Alandinseln. Neubearbeitet von Dr. K[arl] Peucker. / Északnyugat-Oroszország és a Balti országok térképe. 1 : 1.500.000. Wien, Artaria & Co. Hiányos borítóval, kisebb szakadásokkal, 114x87 cm
cca 1930 Harta Fizica a Romaniei (Nagy-Románia térképe). Intocmita de I. Popa-Burca. 1 : 1.700.000. Atelierele Socec & Co. S.A. Hajtott, apró lapszéli szakadásokkal, 58x48 cm
1940 Kárpátalja térképe, a Magyarországhoz visszacsatolt területekkel, 1 : 200.000, Bp., M. kir. honvéd térképészeti intézet, kis lapszéli szakadásokkal, foltokkal, 99x77 cm