Landkarten

Zahl der Lose: 135

Román térképhamisítások, a magyar statisztikai társaság államtudományi intézetének kiadványából, szakadással, 32,5×21 cm
14332.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1870 Europai Török Birodalom, Görög Ország és a Ióni szigetek térképe. Gotha, Justus Perthes, színezett acélmetszet, 21,5x24,5 cm
14333.

Rufpreis:
1 400 HUF

cca 1870 Amerika térképek, 3 db: Az Északamerikai Egyesült Államok és Mexico, Északamerika és Nyugotindia, Délamerica, Gotha, Justus Perthes, színezett acélmetszetek, közte foltos, 24x30 cm
14334.

Rufpreis:
2 400 HUF

cca 1870 Ázsia térképek, 4 db: Keletindia, Ásia politikai felosztása, Asia hegyei és vízei, Elő-Ásia és a Nilus vidéke, Gotha, Justus Perthes, színezett acélmetszetek, kissé foltosak, 24x30 cm
14335.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

cca 1870 Nyugoti -, Keleti félgömb, Gotha, Justus Perthes, színezett acélmetszet, foltos, 24x30 cm
14336.

Rufpreis:
2 000 HUF

1854 A' vacsi puszta s' az ott használt ekék rajzai, fametszet, körbevágott, kissé foltos, 20x24,5 cm
14337.

Rufpreis:
8 000 HUF

Hanus Kufner cseh politikus világbékéről szóló tanulmányában megjelent térképe, könyvrészlet, szakadással, 20×32 cm
14338.

Rufpreis:
1 600 HUF

1681 Land Kart des Gelobten Lands - a Szentföld térképe. Fametszet, hajtásnál kopott. / Antique map of the Holy Land. Wood plate engraving 30x17 cm
14339.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Barthos-Kurucz: Egyetemes Történelmi Atlasz. Bp., é.n. (1932), M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet, 40 p. Papírkötésben, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.
14340.

Rufpreis:
1 200 HUF

1932 Magyarország autótérképe. A Királyi Magyar Automobil Club hivatalos kiadványa. Szerk.: Tallián Ferenc. 1 : 400.000. Bp., Magyar Földrajzi Intézet Rt., 90 p. Korabeli hirdetésekkel. Kiadói aranyozott, dombornyomott egészvászon-kötésben, kopottas, sérült állapotban, néhány kijáró lappal.
14341.

Rufpreis:
1 200 HUF

10 db régi térkép: turistatérképek, Országos Kék Túra, Budai hegyek, Nagyvillámhegy, Dobogókő, stb. Vegyes méretben és állapotban, félvászon mappában.
14342.

Rufpreis:
6 000 HUF

1942 Csonka-Magyarország áttekintő térképe, az 1942. évi országhatárokkal (utólagosan módosítva az 1947. évi határokkal). 1 : 750.000, M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet, vászonra kasírozva, kissé foltos, 114x88 cm
14343.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF