cca 1870 Amerika térképek, 3 db: Az Északamerikai Egyesült Államok és Mexico, Északamerika és Nyugotindia, Délamerica, Gotha, Justus Perthes, színezett acélmetszetek, közte foltos, 24x30 cm
cca 1870 Ázsia térképek, 4 db: Keletindia, Ásia politikai felosztása, Asia hegyei és vízei, Elő-Ásia és a Nilus vidéke, Gotha, Justus Perthes, színezett acélmetszetek, kissé foltosak, 24x30 cm
Barthos-Kurucz: Egyetemes Történelmi Atlasz. Bp., é.n. (1932), M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet, 40 p. Papírkötésben, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.
1932 Magyarország autótérképe. A Királyi Magyar Automobil Club hivatalos kiadványa. Szerk.: Tallián Ferenc. 1 : 400.000. Bp., Magyar Földrajzi Intézet Rt., 90 p. Korabeli hirdetésekkel. Kiadói aranyozott, dombornyomott egészvászon-kötésben, kopottas, sérült állapotban, néhány kijáró lappal.
1942 Csonka-Magyarország áttekintő térképe, az 1942. évi országhatárokkal (utólagosan módosítva az 1947. évi határokkal). 1 : 750.000, M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet, vászonra kasírozva, kissé foltos, 114x88 cm