Landkarten

Zahl der Lose: 135

cca 1910 Sopron Odenburg és a Fertő tó környékének vászon katonai térképe 52x38 cm
14307.

Rufpreis:
2 000 HUF

Johann Christoph Matthias Reinecke (1770-1818): A Kaukázus térképe, 1811 (Charte der Laender am Caucasus. nach den besten vorhandenen Charten, Reisen, und astronomischen Ortsbestimungen gezeichnet). Kézzel színezett rézmetszet, papír. Hajtásnyomokkal. 51x57 cm / map of the Caucasus, 1811, engraving on paper, partially hand-coloured, folded, 51x57 cm
14308.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

1941 A Csendes-óceán, 1:25 000 000, M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet, 66×92 cm
14309.

Rufpreis:
1 400 HUF

cca 1900 A Ferencz József császár szigetcsoport térképe. 1 : 1.000.000. Lampel Róbert (Wodianer F. és Fiai) kiadása. Bp., Kellner és Mohrlüder-ny. Kis lapszéli szakadásokkal, 49,5x36 cm
14310.

Rufpreis:
1 200 HUF
10

cca 1871 Csata térkép a porosz-francia háborúról. Rajzolta: Hátsek Ignác. Melléklet a "Pesti Napló"-hoz. Az Athenaeum Rt. kiadása. Pest, Légrády-ny. Kis lapszéli sérülésekkel, 57,5x40,5 cm
14311.

Rufpreis:
1 200 HUF

cca 1900-1910 Belső-Ázsia térképe. Rajzolta: Reithofer Károly. 1 : 4.000.000. Színes litográfia, Franklin-Társulat-ny. (In: Hedin, Sven: Ázsia szívében. Bp., 1906, Lampel R.) Sérült, ragasztott, 64x49,5 cm
14312.

Rufpreis:
1 400 HUF

cca 1970 Berlin és az NDK térképe, kétoldalas, kis sarokhiánnyal, a hajtások mentén szakadásokkal, ragasztott, 59x42 cm
14313.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1900 8 db térkép (Palesztina, Ausztrália, Európa, Egyesült Államok, stb.), szakadásokkal, megviselt állapotban
14314.

Rufpreis:
1 000 HUF

14315.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

14316.

Rufpreis:
3 000 HUF

14317.

Rufpreis:
3 000 HUF

14318.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF