15188.
Beendet 429. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 400 HUF
3,79 EUR, 4,38 USD
Erland Nordenskiöld: Indiánok és fehérek. (Vándorlások Bolíviában). Képekkel és térképpel. Ford.: Ballengger Róbertné. A Hat Világrész XIV. köt. Bp.,(1911.), Világirodalom-Kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, javított gerinccel, kissé kopott borítóval, a borítón címkével, intézményi bélyegzéssel.