15189.
Beendet 429. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 400 HUF
3,79 EUR, 4,38 USD
[Cholnoky Jenő: A Kárpátoktól az Adriáig. Nagy-Magyarország írásban és képben. 355 képpel, számos szövegközti ábrával. Bp.,1934, Somló Béla], 3-275 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, hiányzó címlappal, foltos lapokkal, a képanyagnál kissé hullámos lapokkal, bélyegzéssel.