Gläser

Zahl der Lose: 146

Régi szódásüveg, Haasz Ferencz Szikvízgyára Budafok, anyagában színezett, dombornyomott kék üveg, jelzett ón fejjel (Brunner Ferencz Bp. 1930), korának megfelelő állapotban, csorbákkal, m: 27 cm
11548.

Rufpreis:
8 000 HUF
14

3 darabos asztali díszváza szett. Borostyánüveg, mart, csiszolt. A legkisebben apró lepattanással. 10,11,17 cm
11549.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Strömberg's svéd design váza, gravírozott felirattal, hibátlan, etikettel jelzett, m: 16,5 cm
11550.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Flensburger Brauereien ónfedeles csiszolt üveg sörös korsó, m: 16 cm
11551.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Szecessziós festésű likőrös üveg. Kézzel festett, kevés kopással, üveg dugóval. 24 cm + mellé 6 db üveg likőrös pohár
11553.

Rufpreis:
6 000 HUF

Bordó ólomkristály váza, kopásnyomokkal, m: 26cm
11554.

Rufpreis:
4 000 HUF

Steiner Géza Eger szikvizes / szódás palack, 3db füles pohárral, kopott, hiányos, m:8 és 27,5cm
11555.

Rufpreis:
2 800 HUF

Püls-Brau német söröskorsó, üveg, ón fedővel, kopásnyomokkal, m: 17 cm
11556.

Rufpreis:
5 000 HUF

6 db bordó kristály borospohár, hibátlan, m: 17 cm
11557.

Rufpreis:
6 000 HUF

Filigrán kínáló, üveg betéttel, hibátlan, d: 12,5 cm
11558.

Rufpreis:
6 000 HUF

Muranoi tojás, száldíszítéses tübbrétegű szakított üveg, hibátlan, jelzés nélkül, m: 15 cm
11559.

Rufpreis:
6 000 HUF

Muranoi millefiori tálka, hibátlan, jelzés nélkül, 1960 körül, d: 9 cm
11560.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF