Gläser Zahl der Lose: 146
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2724318
11548
427
Glass-objects
Régi szódásüveg, Haasz Ferencz Szikvízgyára Budafok, anyagában színezett, dombornyomott kék üveg, jelzett ón fejjel (Brunner Ferencz Bp. 1930), korának megfelelő állapotban, csorbákkal, m: 27 cm 2668903
11549
427
5500
Glass-objects
3 darabos asztali díszváza szett. Borostyánüveg, mart, csiszolt. A legkisebben apró lepattanással. 10,11,17 cm 2703454
11550
427
Glass-objects
Strömberg's svéd design váza, gravírozott felirattal, hibátlan, etikettel jelzett, m: 16,5 cm
2682989
11551
427
Glass-objects
Flensburger Brauereien ónfedeles csiszolt üveg sörös korsó, m: 16 cm
2580907
11553
427
Glass-objects
Szecessziós festésű likőrös üveg. Kézzel festett, kevés kopással, üveg dugóval. 24 cm + mellé 6 db üveg likőrös pohár 2572035
11554
427
Glass-objects
Bordó ólomkristály váza, kopásnyomokkal, m: 26cm 2553028
11555
427
Glass-objects
Steiner Géza Eger szikvizes / szódás palack, 3db füles pohárral, kopott, hiányos, m:8 és 27,5cm 2598544
11556
427
Glass-objects
Püls-Brau német söröskorsó, üveg, ón fedővel, kopásnyomokkal, m: 17 cm
2725359
11557
427
Glass-objects
6 db bordó kristály borospohár, hibátlan, m: 17 cm 2726563
11558
427
Glass-objects
Filigrán kínáló, üveg betéttel, hibátlan, d: 12,5 cm
2731903
11559
427
Glass-objects
Muranoi tojás, száldíszítéses tübbrétegű szakított üveg, hibátlan, jelzés nélkül, m: 15 cm
2731897
11560
427
Glass-objects
Muranoi millefiori tálka, hibátlan, jelzés nélkül, 1960 körül, d: 9 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF