Gläser

Zahl der Lose: 146

Muránói üveg váza, matricával jelzett (Vetro Esegutio), kis kopásnyomokkal, m: 14,5 cm
11573.

Rufpreis:
1 000 HUF

Staffel Stoneware ónfedeles német sörös korsó. Mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, m: 23 cm
11574.

Rufpreis:
6 000 HUF

4 darabos üveg tétel, vázák, kínáló, hibátlan, részben jelzett, m: 14-20 cm
11575.

Rufpreis:
4 000 HUF

Art Deco stílusú üvegváza, kopott, m: 22 cm
11576.

Rufpreis:
6 000 HUF

Régi bütykös kancsó, szakított, kopásnyomokkal, m: 12 cm
11578.

Rufpreis:
6 000 HUF

Ólomkristály kínáló, dúsan csiszolt, hibátlan, d: 21 cm
11579.

Rufpreis:
2 800 HUF

Murano üveg medál, hibátlan, jelzett, 7,5x5,5cm
11580.

Rufpreis:
5 000 HUF

Régi csiszolt üveg pohár, korának megfelelő állapotban m: 13 cm
11581.

Rufpreis:
5 000 HUF

Kristály boros kancsó. Nagy méretű, üveg dugóval. 37 cm
11582.

Rufpreis:
5 000 HUF

Vizes kancsó. kézzel festett huta üveg. 20 cm
11583.

Rufpreis:
5 000 HUF

Üveg kiöntő, alpakka szerelékkel, szerelék, sérült, hiányos, tetején véset: "A Leányfalusi Tennis Club női egyes bajnoksága I. díj 1909" m: 16 cm
11584.

Rufpreis:
5 000 HUF

Dúsan csiszolt ólomkristály váza, hibátlan. m: 25 cm
11585.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF