Gläser Zahl der Lose: 146
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2630472
11573
427
Glass-objects
Muránói üveg váza, matricával jelzett (Vetro Esegutio), kis kopásnyomokkal, m: 14,5 cm 2682996
11574
427
Glass-objects
Staffel Stoneware ónfedeles német sörös korsó. Mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, m: 23 cm
2701968
11575
427
Glass-objects
4 darabos üveg tétel, vázák, kínáló, hibátlan, részben jelzett, m: 14-20 cm 2549926
11576
427
Glass-objects
Art Deco stílusú üvegváza, kopott, m: 22 cm
2727849
11578
427
Glass-objects
Régi bütykös kancsó, szakított, kopásnyomokkal, m: 12 cm 2700357
11579
427
Glass-objects
Ólomkristály kínáló, dúsan csiszolt, hibátlan, d: 21 cm
2725156
11580
427
Glass-objects
Murano üveg medál, hibátlan, jelzett, 7,5x5,5cm 2725356
11581
427
Glass-objects
Régi csiszolt üveg pohár, korának megfelelő állapotban m: 13 cm
2724821
11582
427
Glass-objects
Kristály boros kancsó. Nagy méretű, üveg dugóval. 37 cm 2725303
11583
427
Glass-objects
Vizes kancsó. kézzel festett huta üveg. 20 cm 2726663
11584
427
Glass-objects
Üveg kiöntő, alpakka szerelékkel, szerelék, sérült, hiányos, tetején véset: "A Leányfalusi Tennis Club női egyes bajnoksága I. díj 1909" m: 16 cm
2726621
11585
427
Glass-objects
Dúsan csiszolt ólomkristály váza, hibátlan. m: 25 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF