Gläser Zahl der Lose: 146
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2731291
11536
427
Glass-objects
Ólomkristály kompótos készlet, hibátlan, d: 10,5-20 cm 2729454
11537
427
Glass-objects
Parádi kristály pohár, 6db, hibátlan, dobozban. M: 9,5 cm, etikettel jelzett. 2729459
11538
427
Glass-objects
Shaker szett, eredeti dobozában, hibátlan.
2694184
11539
427
Glass-objects
Muranoi üveg fácán, jelzés nélkül, hibátlan, m: 28 cm 2658911
11540
427
Glass-objects
Többrétegű, kézzel festett, hámozott üveg váza, kis kopásnyomokkal, m: 16 cm 2659421
11541
427
Glass-objects
Dobókocka mintás üveg levélnehezék, m: 6 cm 2686628
11542
427
Glass-objects
Cca. 26 db vegyes kis méretű poharak, üveg, kopásnyomokkal, korának megfelelő állapotban, m: 4-12 cm 2732481
11543
427
Glass-objects
Kék és zöld antik bieder üveg pohár, kopott, m: 10,5- 13 cm 2732485
11544
427
Glass-objects
Lengyel design üveg váza, jelzés nélkül, hibátlan, m: 20 cm 2597991
11545
427
Glass-objects
Egermann díszváza, szelén pácolt, csiszolt üveg, etikettel jelzett, hibátlan, m: 20,5cm
2597990
11546
427
Glass-objects
Bohémia nagy méretű hamutál, halvány lila, anyagában színezett üveg, etikettel jelzett, hibátlan 22x22
2686803
11547
427
Glass-objects
Dúsan csiszolt ólomkristály váza, hibátlan, m: 31 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF