Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden Zahl der Lose: 101
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2734288
32411
427
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
1970. "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel, szalagsávval, eredeti tokban T:1 NMK 712.
2734271
32412
427
Numismatik
1970. "Árvízvédelemért" bronz kitüntetés mellszalagon, sérült tokban T:2 NMK 663. 2734330
32413
427
Numismatik
~1970. "Igazságügyi Törzsgárda - 10 év" festett, műgyantás jelvény, eredeti tokban (26mm) T:1 2734505
32414
427
Numismatik
~1970. "Univerzális Kender Juta Dolgozó" aranyozott, festett műgyantás jelvény (31x44mm) T:1- 2734277
32415
427
Numismatik
1970. "Árvízvédelemért" bronz kitüntetés mellszalagon T:2 NMK 663.
2727790
32416
427
Numismatik
~1970. "XV Törzsgárda - Külker. Minisztérium" aranyozott, zománcozott kitüntető jelvény miniatűrrel, eredeti tokban T:1 2735293
32417
427
Numismatik
~1970. "Középfokú Katonai Tanintézet Kiváló Növendék /Élenjáró Növendék" aranyozott, ezüstözött, festett, műgyantás jelvény (2xklf) T:2 2605787
32418
427
Numismatik
1970. "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel, szalagsávval T:2 NMK 712.
2734484
32419
427
Numismatik
~1970. "Az Ipari Szövetkezet Kiváló Dolgozója" aranyozott, zománcozott kitüntetés miniatűrrel, eredeti dísztokban + "Törzsgárda" zománcozott fém jelvény + "Szocialista Bridág" arany és ezüst fokozatú jelvények miniatűrrel T:1,2
2626225
32420
427
Numismatik
~1970. "Kiváló Termelőszövetkezeti Tag" zománcozott, aranyozott bronz kitüntetés T:2
2670175
32421
427
3200
Numismatik
1970. "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel, szalagsávval (4x) T:1- NMK 712.
2731175
32422
427
Numismatik
~1970. "Kiváló Munkáért" aranyozott, zománcozott fém kitüntetés mellszalagon, az egészségügyben dolgozók számára, eredeti, sérült tokban T:1-
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF