Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden

Zahl der Lose: 101

1970. "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel, szalagsávval, eredeti tokban T:1 NMK 712.
32411.

Rufpreis:
1 400 HUF

1970. "Árvízvédelemért" bronz kitüntetés mellszalagon, sérült tokban T:2 NMK 663.
32412.

Rufpreis:
1 800 HUF

~1970. "Igazságügyi Törzsgárda - 10 év" festett, műgyantás jelvény, eredeti tokban (26mm) T:1
32413.

Rufpreis:
1 200 HUF

~1970. "Univerzális Kender Juta Dolgozó" aranyozott, festett műgyantás jelvény (31x44mm) T:1-
32414.

Rufpreis:
1 200 HUF

1970. "Árvízvédelemért" bronz kitüntetés mellszalagon T:2 NMK 663.
32415.

Rufpreis:
1 200 HUF

~1970. "XV Törzsgárda - Külker. Minisztérium" aranyozott, zománcozott kitüntető jelvény miniatűrrel, eredeti tokban T:1
32416.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

~1970. "Középfokú Katonai Tanintézet Kiváló Növendék /Élenjáró Növendék" aranyozott, ezüstözött, festett, műgyantás jelvény (2xklf) T:2
32417.

Rufpreis:
1 800 HUF

1970. "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel, szalagsávval T:2  NMK 712.
32418.

Rufpreis:
1 200 HUF

~1970. "Az Ipari Szövetkezet Kiváló Dolgozója" aranyozott, zománcozott kitüntetés miniatűrrel, eredeti dísztokban + "Törzsgárda" zománcozott fém jelvény + "Szocialista Bridág" arany és ezüst fokozatú jelvények miniatűrrel T:1,2
32419.

Rufpreis:
1 400 HUF

~1970. "Kiváló Termelőszövetkezeti Tag" zománcozott, aranyozott bronz kitüntetés T:2
32420.

Rufpreis:
2 000 HUF

1970. "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel, szalagsávval (4x) T:1- NMK 712.
32421.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

~1970. "Kiváló Munkáért" aranyozott, zománcozott fém kitüntetés mellszalagon, az egészségügyben dolgozók számára, eredeti, sérült tokban T:1-
32422.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF