Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden

Zahl der Lose: 101

1958. "Felszabadulási Emlékverseny 1958" bronz emlékjelvény (30x24mm) T:1-
32399.

Rufpreis:
800 HUF

1959. "Tanácsköztársasági Emlékérem" ezüstözött bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:1- patina, kopott ezüstözés NMK 701.
32400.

Rufpreis:
1 200 HUF

~1960. "I. László Gimnázium (Szent László Gimnázium)" zománcozott iskolajelvény (19x16mm) T:2
32401.

Rufpreis:
1 400 HUF

~1960-1970. "Munkavédelmi felügyelő" bronz jelvény (25mm) T:1-
32402.

Rufpreis:
2 000 HUF

~1960-1970. "A Könnyűipar Kiváló Dolgozója" zománcozott fém jelvény miniatűrrel, sötétebb kék színben, korai típus, eredeti tokban + ~1950. "Kiváló Dolgozó" Rákosi-címeres zománcozott fém kitüntetés miniatűrrel, eredeti tokban T:2 zománchiba, patina
32403.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

1963. "Budapest - Winkler Centenárium" Br kitűző (18x43mm) T:2
32404.

Rufpreis:
1 800 HUF

1964. "Ifjúság a Szocializmusért" zománcozott korai jelvénye + zománcozott, aranyozott jelvény 1-5 fokozatig (5xklf), viselői igazolvánnyal T:1-,2
32405.

Rufpreis:
1 800 HUF

~1965. "Kiváló Dolgozó" aranyozott fém kitüntetés eredeti tokban. A "Mezőgazdaság Kiváló Dolgozója" kitüntetésnek tűnik, de egyszerűen csak "Kiváló Dolgozó" a felirata T:2
32406.

Rufpreis:
1 800 HUF

1968. "Az Építőipar Kiváló Dolgozója" bronz kitüntetés, miniatűrrel, tokban, igazolvánnyal, az igazolványon Trautmann Rezső miniszter, az az Elnöki Tanács elnökhelyettesének aláírásával T:1
32407.

Rufpreis:
2 800 HUF

~1960-1970. "Élelmiszeripar Kiváló Dolgozója" aranyozott, zománcozott fém kitüntetés, miniatűrrel, dísztokban T:1-,2
32408.

Rufpreis:
2 400 HUF

~1960-1970. "Kiváló Földműves Szövetkezeti Dolgozó" zománcozott, aranyozott bronz kitüntető jelvény, eredeti tokban T:1-,2
32409.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

1970. "Árvízvédelemért" bronz kitüntetés nem eredeti mellszalagon, tokban T:1 NMK 663.
32410.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF