Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden Zahl der Lose: 101
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2561726
32399
427
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
1958. "Felszabadulási Emlékverseny 1958" bronz emlékjelvény (30x24mm) T:1-
2691470
32400
427
Numismatik
1959. "Tanácsköztársasági Emlékérem" ezüstözött bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:1- patina, kopott ezüstözés NMK 701.
2561249
32401
427
Numismatik
~1960. "I. László Gimnázium (Szent László Gimnázium)" zománcozott iskolajelvény (19x16mm) T:2
2724711
32402
427
Numismatik
~1960-1970. "Munkavédelmi felügyelő" bronz jelvény (25mm) T:1- 2734357
32403
427
Numismatik
~1960-1970. "A Könnyűipar Kiváló Dolgozója" zománcozott fém jelvény miniatűrrel, sötétebb kék színben, korai típus, eredeti tokban + ~1950. "Kiváló Dolgozó" Rákosi-címeres zománcozott fém kitüntetés miniatűrrel, eredeti tokban T:2 zománchiba, patina
2670390
32404
427
Numismatik
1963. "Budapest - Winkler Centenárium" Br kitűző (18x43mm) T:2
2734493
32405
427
Numismatik
1964. "Ifjúság a Szocializmusért" zománcozott korai jelvénye + zománcozott, aranyozott jelvény 1-5 fokozatig (5xklf), viselői igazolvánnyal T:1-,2 2690463
32406
427
Numismatik
~1965. "Kiváló Dolgozó" aranyozott fém kitüntetés eredeti tokban. A "Mezőgazdaság Kiváló Dolgozója" kitüntetésnek tűnik, de egyszerűen csak "Kiváló Dolgozó" a felirata T:2 2734344
32407
427
Numismatik
1968. "Az Építőipar Kiváló Dolgozója" bronz kitüntetés, miniatűrrel, tokban, igazolvánnyal, az igazolványon Trautmann Rezső miniszter, az az Elnöki Tanács elnökhelyettesének aláírásával T:1
2727931
32408
427
Numismatik
~1960-1970. "Élelmiszeripar Kiváló Dolgozója" aranyozott, zománcozott fém kitüntetés, miniatűrrel, dísztokban T:1-,2
2667313
32409
427
Numismatik
~1960-1970. "Kiváló Földműves Szövetkezeti Dolgozó" zománcozott, aranyozott bronz kitüntető jelvény, eredeti tokban T:1-,2
2605776
32410
427
Numismatik
1970. "Árvízvédelemért" bronz kitüntetés nem eredeti mellszalagon, tokban T:1 NMK 663. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF