Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden Zahl der Lose: 101
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2734535
32435
427
3400
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
~1980. "KISZ Ifjúsági Érdemérem" aranyozott, zománcozott fém kitüntetés miniatűrrel, eredeti tokban T:1- 2669037
32436
427
Numismatik
~1980. "750 ezer kilométer balesetmentesen" kitüntető autójelvény (72x97mm) + jelvény (17x20mm) + névre szóló viselői igazolvány T:1-,2 patina
2635030
32437
427
Numismatik
~1980. "500 ezer kilométer balesetmentesen" zománcozott kitüntető autójelvény (72x97mm) T:2 2734282
32438
427
2200
Numismatik
1972. "A Szocialista Kultúráért" aranyozott, zománcozott bronz jelvény igazolvánnyal T:1- 2364731
32439
427
13000
Numismatik
1985. "Munka Érdemrend" arany fokozata, zománcozott Br kitüntetés szalagsávval, miniatűrrel, kopott eredeti tokban, adományozói okirattal és viselői igazolvánnyal T:2 NMK 599.
2535251
32440
427
Numismatik
~1989. Cu cserkészkalap jelvény (28x23,5mm) T:1-
2560643
32441
427
Numismatik
2525222
32442
427
55000
Numismatik
2732068
32443
427
Numismatik
1992- "Tűzoltósági Szolgálati Jel 20 év után" jelzett Ag kitüntetés mellszalagon, szalagsávval együtt eredeti dísztokban T:1- NMK 768. 2712194
32444
427
Numismatik
DN "Szocialista Brigád - A Vállalat Kiváló Brigádja" kitüntető jelvény miniatűrrel, eredeti tokban + Vincze Dénes (1914-1972) DN "A Vállalat Kiváló Brigádja" Br plakett (70mm) T:1-
2578952
32445
427
Numismatik
2727945
32446
427
Numismatik
DN "Táncsics Gimnázium Orosháza" zománcozott fém iskolai jelvény T:1- kis zománchiba
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF