Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 295
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2730710
19231
427
Jewellery and precious metal items
Ezüst(Ag) lapos kígyó nyaklánc, jelzett, h: 45,5 cm, nettó: 6,6 g 2730726
19232
427
Ezüst(Ag) kígyó nyaklánc, jelzett, h: 45-50 cm, nettó: 6,4 g
2730848
19233
427
Ezüst(Ag) áttört hengeres karkötő, jelzett, h: 18 cm, nettó: 2,1 g 2730815
19234
427
Ezüst(Ag) szögletes kígyó karkötő, jelzett, h: 18,5 cm, nettó: 2,1 g 2730735
19235
427
Ezüst(Ag) ankerszemes nyaklánc, jelzett, h: 48,5 cm, nettó: 3,2 g 2730784
19236
427
Ezüst(Ag) fantáziaszemes nyaklánc, pótolt fém kapocs, jelzett, h: 48,5 cm, nettó: 6,5 g 2730802
19237
427
Ezüst(Ag) mintás kígyó nyaklánc, jelzett, h: 44,5 cm, nettó: 7,2 g
2730789
19238
427
Ezüst(Ag) walles karkötő, jelzett, h: 18 cm, nettó: 1,8 g 2730853
19239
427
Ezüst(Ag) fantáziaszemes nyaklánc, jelzett, h: 43-47,5 cm, nettó: 4,4 g 2730798
19240
427
Aranyozott ezüst(Ag) golyós karkötő, jelzett, h: 19 cm, nettó: 5,5 g 2730786
19241
427
Ezüst(Ag) ovális szemű pancer karkötő, jelzett, h: 18 cm, nettó: 1,4 g 2730834
19242
427
3200
Ezüst(Ag) széles áttört karkötő, jelzett, h: 19,5 cm, nettó: 7,9 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF