Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 295
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2730015
19219
427
Jewellery and precious metal items
Ezüst(Ag) gyűrű gránáttal, jelzett, méret: 53, bruttó: 8,1 g
2729937
19220
427
Ezüst(Ag) gyűrű karneollal, jelzett, méret: 64, bruttó: 10,1 g
2730226
19221
427
Ezüst(Ag) gyűrű tenyésztett gyönggyel, jelzett, méret: 60, bruttó: 7,2 g
2730411
19222
427
Ezüst(Ag) csepp alakú fülbevalópár rózsaszín kővel, jelzett, h: 4 cm, bruttó: 7,9 g
2730414
19223
427
Ezüst(Ag) szív alakú fülbevalópár borostyánnal, jelzett, bruttó: 7,5 g
2730213
19224
427
Ezüst(Ag) nyaklánc pillangós középrésszel, jelzett, h: 40 cm, bruttó: 7,7 g
2730264
19225
427
Ezüst(Ag) szívecskés charm, Pandora jelzéssel, h: 2,5 cm, nettó: 2,5 g 2730407
19226
427
Ezüst(Ag) szívecskés fülbevalópár, Pandora jelzéssel, 1×1 cm, bruttó: 1,5 g 2730828
19227
427
Ezüst(Ag) kígyó nyaklánc, h: 45-50 cm + zománcos köves lepke medál, 3,2×2,2 cm, jelzett, bruttó: 9,1 g 2730352
19228
427
4800
Ezüst(Ag) szívecskés fülbevalópár, jelzett, h: 4 cm, bruttó: 6,5 g
2730841
19229
427
Ezüst(Ag) aranyozott golyós karkötő, jelzett, h: 19 cm, nettó: 5,7 g 2730026
19230
427
3400
Ezüst(Ag) ovális gyűrű rózsaszín kővel, jelzett, méret: 56, bruttó: 4,1 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF