Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 295

Ezüst(Ag) gyűrű gránáttal, jelzett, méret: 53, bruttó: 8,1 g
19219.

Rufpreis:
8 000 HUF

Ezüst(Ag) gyűrű karneollal, jelzett, méret: 64, bruttó: 10,1 g
19220.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Ezüst(Ag) gyűrű tenyésztett gyönggyel, jelzett, méret: 60, bruttó: 7,2 g
19221.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Ezüst(Ag) csepp alakú fülbevalópár rózsaszín kővel, jelzett, h: 4 cm, bruttó: 7,9 g
19222.

Rufpreis:
6 000 HUF

Ezüst(Ag) szív alakú fülbevalópár borostyánnal, jelzett, bruttó: 7,5 g
19223.

Rufpreis:
6 000 HUF

Ezüst(Ag) nyaklánc pillangós középrésszel, jelzett, h: 40 cm, bruttó: 7,7 g
19224.

Rufpreis:
6 000 HUF

Ezüst(Ag) szívecskés charm, Pandora jelzéssel, h: 2,5 cm, nettó: 2,5 g
19225.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ezüst(Ag) szívecskés fülbevalópár, Pandora jelzéssel, 1×1 cm, bruttó: 1,5 g
19226.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ezüst(Ag) kígyó nyaklánc, h: 45-50 cm + zománcos köves lepke medál, 3,2×2,2 cm, jelzett, bruttó: 9,1 g
19227.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ezüst(Ag) szívecskés fülbevalópár, jelzett, h: 4 cm, bruttó: 6,5 g
19228.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Ezüst(Ag) aranyozott golyós karkötő, jelzett, h: 19 cm, nettó: 5,7 g
19229.

Rufpreis:
2 400 HUF

Ezüst(Ag) ovális gyűrű rózsaszín kővel, jelzett, méret: 56, bruttó: 4,1 g
19230.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF