Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 295

Ezüst(Ag) gyűrű szintetikus smaragddal és rubinnal, jelzett, méret: 54, bruttó: 12,7 g
19182.

Rufpreis:
12 000 HUF

Ezüst (Ag) nyaklánc, csont ékítéssel, jelzett, h: 59 cm, bruttó: 6,7 g
19183.

Rufpreis:
12 000 HUF

Ezüst (Ag) kígyós lánc 11,98 g
19184.

Rufpreis:
10 000 HUF

Ezüst (Ag) gyűrű, gránáttal és markazittal ékítve, hiányokkal, jelzett, bruttó: 6 g, m: 60 cm
19185.

Rufpreis:
10 000 HUF

Pandora ezüst (Ag) charm. MOM felirattal. 20 mm 2,39 g Pandora dobozzal
19186.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Ezüst (Ag) nyaklánc, rubin köves medállal, h: 50 cm jelzett, bruttó: 6,61g
19187.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Ezüst(Ag) figaro nyaklánc karneolos függővel, jelzett, h: 46 cm, bruttó: 9,2 g
19188.

Rufpreis:
5 000 HUF

Ezüst(Ag) gyűrű kövekkel, jelzett, méret: 56, bruttó: 8,24 g
19189.

Rufpreis:
6 000 HUF

Ezüst(Ag) gyűrű markazittal és zöld kővel, jelzett, méret: 54, bruttó: 7,4 g
19190.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ezüst(Ag) gyűrű gyökérsmaragd kővel, jelzett, méret: 56, bruttó: 4,5 g
19191.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Ezüst (Ag) aranyozott, köves fülbevaló, jelzett, bruttó: 9,26g
19192.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Ezüst (Ag) köves gyűrű, m: 59, jelzett, bruttó:4g
19193.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF