Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 295
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2729967
19182
427
Jewellery and precious metal items
Ezüst(Ag) gyűrű szintetikus smaragddal és rubinnal, jelzett, méret: 54, bruttó: 12,7 g
2709340
19183
427
Ezüst (Ag) nyaklánc, csont ékítéssel, jelzett, h: 59 cm, bruttó: 6,7 g
2711629
19184
427
Ezüst (Ag) kígyós lánc 11,98 g
2703410
19185
427
Ezüst (Ag) gyűrű, gránáttal és markazittal ékítve, hiányokkal, jelzett, bruttó: 6 g, m: 60 cm
2711621
19186
427
Pandora ezüst (Ag) charm. MOM felirattal. 20 mm 2,39 g Pandora dobozzal
2692498
19187
427
Ezüst (Ag) nyaklánc, rubin köves medállal, h: 50 cm jelzett, bruttó: 6,61g 2634412
19188
427
Ezüst(Ag) figaro nyaklánc karneolos függővel, jelzett, h: 46 cm, bruttó: 9,2 g
2657912
19189
427
Ezüst(Ag) gyűrű kövekkel, jelzett, méret: 56, bruttó: 8,24 g
2644631
19190
427
Ezüst(Ag) gyűrű markazittal és zöld kővel, jelzett, méret: 54, bruttó: 7,4 g 2658032
19191
427
4600
Ezüst(Ag) gyűrű gyökérsmaragd kővel, jelzett, méret: 56, bruttó: 4,5 g 2692545
19192
427
Ezüst (Ag) aranyozott, köves fülbevaló, jelzett, bruttó: 9,26g
2692588
19193
427
Ezüst (Ag) köves gyűrű, m: 59, jelzett, bruttó:4g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF