Gläser Zahl der Lose: 173
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2703441
11587
425
Glass-objects
Ólomkristály váza, hibátlan, 21 cm 2703440
11588
425
Glass-objects
Ólomkristály váza, hibátlan, 20 cm 2703438
11589
425
Glass-objects
Ólomkristály váza, hibátlan, 34 cm 2704354
11590
425
Glass-objects
Francia tűziaranyozott cukortartó, üvegbetéttel, 1920 körül, kopásnyomokkal, m: 10 cm
2704346
11591
425
Glass-objects
Irizáló, repesztett váza, kopásnyomokkal, m: 11 cm 2704243
11592
425
Glass-objects
Joska jelzett, kristályüveg levélnehezék, hibátlan, m: 8 cm 2654840
11593
425
Glass-objects
Rózsaszín parfümös üveg, apró lepattanásokkal, m: 17 cm
2625216
11594
425
Glass-objects
Kovács Attila Adidas volt ügyvezető igazgató emlék tárgy, ólomkristály díszváza, díszdobozban, jelzett, hibátlan, m: 15,5cm 2674792
11595
425
Glass-objects
2 db sötétkék mázas retró kerámia váza. Jelzett, az egyiken apró lepattanás, m: 22-23 cm
2526381
11596
425
Glass-objects
Ólomkristály bólés tál, metszett, kopásnyomokkal, d: 21 cm + kis tálak, 6 db
2517334
11597
425
Glass-objects
Nagyméretű olasz likőrös üveg dugóval, formába öntött, jelzett, m: 24 cm
2704634
11598
425
Glass-objects
2db üveg kínáló, ezüstözött szerelékkel, d: 19,5-27 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF