Gläser Zahl der Lose: 173
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2573564
11575
425
Glass-objects
Muránói hutaüveg gondola, anyagában színezett, kis csorbával, h: 19,5 cm
2707126
11576
425
Glass-objects
"Tarcsafürdő" kézzel festett, virágmintás üveg emlékpohár, kis kopásnyomokkal, apró csorbákkal, m: 8,5 cm 2707963
11577
425
Glass-objects
Rózsaszín dekoratív üveg kompótos készlet, tál + 11 db tálka (hiányos), anyagában színezett, kis kopásnyomokkal, d: 24 cm és 13 cm 2597990
11578
425
Glass-objects
2597991
11579
425
Glass-objects
2701968
11580
425
Glass-objects
4 darabos üveg tétel, vázák, kínáló, hibátlan, részben jelzett, m: 14-20 cm
2637791
11581
425
Glass-objects
Kristály boros/ vizes üveg, nem hozzávaló dugóval, hat pohárral 30 cm, 11 cm 2702503
11582
425
Glass-objects
Skandináv design kék váza, jelzés nélkül, hibátlan, m: 19 cm
2702501
11583
425
Glass-objects
Retró zöld üveg tálka, jelzés nélkül, hibátlan, m: 9 cm, d: 11 cm,
2703452
11584
425
Glass-objects
Ólomkristály váza, hibátlan, 25,5 cm 2703451
11585
425
Glass-objects
Design üveg tál, szélén felirat: Götteborg, 1956 hibátlan, d: 30 cm 2703444
11586
425
Glass-objects
Ólomkristály bordó váza, hibátlan, 22 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF