Gläser Zahl der Lose: 173
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2702985
11637
425
Glass-objects
Kristály váza, réz talppal, kopásnyomokkal, m: 26 cm 2702502
11638
425
Glass-objects
Retró narancssárga üveg tálka, jelzés nélkül, hibátlan, m: 5,5 cm, d: 13 cm,
2703533
11639
425
Glass-objects
2 db fém és üveg kiöntő, sérült, m: 15 cm 2703449
11640
425
Glass-objects
Ólomkristály likőrös palack, hibátlan, dugó belseje sérült, m: 18 cm 2703447
11641
425
Glass-objects
Ólomkristály szív alakú bonbonier, hibátlan, d: 10 cm 2703445
11642
425
Glass-objects
Ólomkristály likőrös palack, hibátlan, m: 18 cm 2703589
11643
425
Glass-objects
Cseh kristály parfümös üveg, etikettel jelzett, pumpa nélkül, m: 8 cm
2668016
11644
425
Glass-objects
Spanyol boros üveg, kopott, m: 27 cm 2477947
11645
425
100
Glass-objects
Kék kiöntő. Formába fújt, sérült. 18 cm 2647739
11646
425
Glass-objects
Art deco jégtartó, öntött üveg, kopásnyomokkal, m: 13 cm
2704480
11647
425
Glass-objects
Art Deco sárga bonbonier, üveg, belsején lepattanás, d: 11 cm 2704476
11648
425
Glass-objects
Nagy méretű üveg levélnehezék, sérült, m: 11 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF