Foto Zahl der Lose: 537
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2636067
13320
424
Photo
Szabó Barnabás fotói írókról, költőkről. művészekről 3 db fotó: Méliusz József, Bajor Andor, Egyed Péter 25x18 cm 2693098
13321
424
Photo
1930-as évekből katona fotó Békéscsabán, keretezett 27x21 cm
2697583
13322
424
Photo
Fiatal asszony népviseletben. Színezett fotó, szecessziós kartonra ragasztva. Hátoldalán feliratozott és Spiller M. Mihály budapesti műintézetének bélyegzőjével. Karton kissé foltos, fotó kissé kopott. 20x15 cm 2697588
13323
424
Photo
cca 1900 Férfiak csoportképe, közte katona kitüntetésekkel. Fotó, jelzés nélkül, kartonra ragasztva. Fotó, széle kissé sérült. 29x39,5 cm
2693113
13324
424
Photo
1930-as évekből katona fotó Békéscsabán, üvegezett keretben 27x21 cm 2693119
13325
424
Photo
1920-as évekből katona fotó Hódmezővásárhely, üvegezett keretben 27x21 cm
2699419
13326
424
Photo
cca 1950-1980 Cipősdoboznyi fotónegatív (utazás, strandolás, tájak, stb.)
2700321
13327
424
Photo
Érdekes geológiai-vulkanikus képződmény (megkövesedett láva?) ismeretlen helyszínen, fotó, 1890-1900 körül, kissé foltos, apró felületi sérülésekkel, 25x19 cm, üvegezett fakeretben 2696075
13328
424
Photo
cca 1960 6 db nagy méretű művész fotó: vidéki városképes jelenetek, életképek, tájképek. 30x41 cm
2700640
13329
424
Photo
1972 A budapesti Kertészeti Egyetem életéről, tanszékei tevékenységéről a XI. kerületi pártbizottság által összeállított fotóalbum, 20 db szöveggel ellátott fotóval az 1963-72 közötti időszakról, jó állapotban
2696127
13330
424
3200
Photo
cca 1960 Tejivók. nagy méretű művész fotó. Jelzés nélkül 30x41 cm
2659716
13331
424
Photo
Cca. 1920 esküvői fotó, 2 db, Bergunker Béla és Schäffer fényképészek műhelyéből, koruknak megfelelő állapotban, 17x23 és 22x17 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF