Foto Zahl der Lose: 537
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2699434
13152
424
Photo
cca 1950-1960 Kerékpáros fiúk a Szent István parkban 2 db színes negatív kocka, 6×6 cm
2617090
13153
424
Photo
1989 Bartók Béla szobor koszorúzása Kárpátalján, valamint látogatás Kárpátalján, rajtuk Dienes István (1929-1995) régész és mások, Dienes István hagyatékából, 10x15 cm és 9x12 cm közötti méretben
2660991
13154
424
Photo
cca 1900 Idős hölgy portréja, keményhátú fotó Karger Ervin lugosi műterméből, díszes verzóval, 14,5x10,5 cm
1055480
13155
424
Photo
cca 1920 Kispest, Fő utca 2 db fotó 6x9 cm 2696021
13156
424
Photo
cca 1900 Budapest a HÉV cinkotai erőműve. Üveg dia. 8x8 cm
2390236
13157
424
Photo
cca 1900 Férfi díszmagyarban, keményhátú fotó Ferenci Lajosné zólyomi műterméből, vágott karton, kopásnyomokkal, 17×10 cm
2701577
13158
424
Photo
cca 1900 Kártyázó társaság, ferrotípia, 9×6,5 cm 2701581
13159
424
Photo
cca 1900 Iszogató vadász, ferrotípia, 8×6,5 cm 2701582
13160
424
Photo
cca 1900 Iszogató társaság, ferrotípia, 9,5×6,5 cm 2701584
13161
424
Photo
cca 1900 Mókás férfiak, 2 db ferrotípia, 9,5×6,5 cm 2701569
13162
424
Photo
cca 1900 7 db ferrotípia, vegyes állapotban, 8,5×6,5 cm 2677951
13163
424
Photo
cca 1865 Ivan Balkovic portréja, keményhátú fotó Reisz és Funk újvidéki műterméből, sérült, 10,5×6,5 és 10x6,5 cm + cca 1865 Ivan Balkovic portréja, hátoldalán feliratozott keményhátú fotó Jv. A. Standl zágrábi műterméből, 10x6 cm / cca 1865-70 Ivan and Ivana Balkovic, 2 vintage photo portraits, Reisz and Funk in Novi Sad (Neusatz), damaged, 10,5×6,5 és 10x6,5 cm + cca 1865 Portrait of Ivan Balkovic, Jv. A. Standl Zagreb, with description on the reverse, 10x6 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF