Foto

Zahl der Lose: 537

cca 1910-1920 Szilasbalhás, mezőgazdasági munkások gőzüzemű cséplőgéppel, kartonra kasírozott fotó, a karton sérült, foltos, 16x12 cm
13296.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1930 Esküvői csoportkép, hátoldalán pecséttel jelzett fotó (Sass Fotoriporter), 23x17 cm
13297.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1980 Labdarúgó mérkőzés fotója, László Sándor felvétele, a hátoldalán pecséttel jelzett, a fotó egyik sarkán kis szakadással, 24x18 cm
13298.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1970-1980 Divatfotók, 6 db, 3 fotón kettő pecséttel jelzett, 3 fotón gyűrődésnyomokkal és ezek közül az egyik foltos, 17x12 cm és 24x18 cm
13299.

Rufpreis:
2 000 HUF

1990 Budapest Honvéd - Tatabánya NBI-es labdarúgó mérkőzés fotója, László Sándor felvétele, a hátoldalán feliratozva, 18x24 cm
13300.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1980-1990 Kosárlabda mérkőzés fotója, László Sándor felvétele, a hátoldalán pecséttel jelzett, 24x18 cm
13301.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1980 Vasas - Debrecen női kézilabda mérkőzés fotója, Nemzeti Sport fotó, László Sándor felvétele, a hátoldalán pecséttel jelzett, 18x24 cm
13302.

Rufpreis:
1 600 HUF

1981 Futóverseny, László Sándor felvétele, Nemzeti Sport fotó, 24x18 cm
13303.

Rufpreis:
1 200 HUF

cca 1980 Labdarúgó mérkőzés fotója, 18x24 cm
13304.

Rufpreis:
1 200 HUF

1989 ,,Panther II." című, Alain Delon szereplésében, francia filmről 5 db produkciós filmfotó (nyomdai ofszet eljárással készültek kartonlapokra, egyoldalas nyomással), 21x30 cm
13305.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

1950-1972 6 db tablófotó, közte a Rákosi Mátyás Nehézipari Műszaki Egyetem kohómérnök osztálya, vegyes állapotban, 14x9 cm és 30x24 cm között
13306.

Rufpreis:
1 200 HUF

cca 1950 6 db tabló- és csoportkép, 9x14 és 17x24 cm közti méretben
13307.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF