Tétel

Rufpreis:

2 000 HUF

9

Beschreibung:

Maróti Géza (1875-1941) 1908. "MAFC - Műegyetemi Athletikai és Football Club" aranyozott Br díjplakett (35x60mm) üvegezett képkeretben, alatta "Magyarország 1907-08 évi tőrvívó bajnoka" lemezplakett. Ebben az évben a magyar bajnokságot az a dr. Tóth Péter (1882-1967) nyerte, aki 1907 és 1934 között 16 magyar bajnokságot nyert (hol csapatban, hol egyéniben), illetve az 1908-as és 1912-es Olimpián is aranyéremig jutott a csapatversenyben. T:2

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tg