Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 333

Nagy Lajos (1956-): Csendélet. Diópác, fedőfehér, papír, jelzett. 21,5x30,5 cm
10192.

Rufpreis:
2 000 HUF

Nagy Lajos (1956-): Önarckép. Szén, papír, jelzés nélkül. 30,5x21,5 cm
10193.

Rufpreis:
2 000 HUF

Németh László (1913-?): Zátony. Olaj, farost, jelzett a hátoldalán. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat raglapjával, mely szerint szerepelt a művész 1984-ben, a Derkovits Teremben rendezett egyéni kiállításán. Dekoratív, sérült fakeretben, 40×50 cm. Felülete kissé foltos.
10194.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Nagy Barbara (1976-), 2 db mű: Lányok. Ceruza, papír, jelzett, 38x27 és 43x30,5 cm
10195.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Olgyai Viktor (1870-1929): Téli táj. Színezett litográfia, papír, jelzett a litográfián. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 35×26,5 cm
10197.

Rufpreis:
8 000 HUF

Olmedo Quimbita (1965-), ecuadori festő: Naturaleza 3, 2003. Olaj, vászon, jelzett, a hátoldalán autográf felirattal, fakeretben, 90×70 cm / Olmedo Quimbita (1965-), Ecuadorian painter: Naturaleza 3, 2003. Oil on canvas, signed, with autograph description on the reverse. Framed. 90×70 cm
10198.

Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00

Osváth Miklós (1935-): Nádtetős ház. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett sérült keretben, 48×67 cm
10199.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Pataki József (1928 - 1995): Apáca / Öregasszony. Fametszet, papír, jelzett, autográf felirattal: "Editnek szeretettel: 1990. dec 30., 30x21 cm.
10200.

Rufpreis:
2 400 HUF

Prihoda István (1891-1965): Majális. rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben. 23,5x34 cm
10201.

Rufpreis:
6 000 HUF

Pablo Picasso (1881-1973): Faune devailant une femme. Facsimile grafika rézkarc után, papír, jelzett a grafikán nyomtatva, szárazpecséttel, 27x36 cm. Üvegezett fakeretben
10202.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25
18

Piri Kálmán (1908-1983): Csendélet. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán Képcsarnok Vállalat cimkéivel. Üvegezett keretben. 80×60 cm
10203.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Prokop Péter (1919-2003): Szent Péter. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett fakeretben. 34×23,5 cm
10204.

Rufpreis:
12 000 HUF
16

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF