Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 333
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2433307
10192
422
Nagy Lajos (1956-): Csendélet. Diópác, fedőfehér, papír, jelzett. 21,5x30,5 cm
2589178
10193
422
Nagy Lajos (1956-): Önarckép. Szén, papír, jelzés nélkül. 30,5x21,5 cm
2660586
10194
422
15000
Németh László (1913-?): Zátony. Olaj, farost, jelzett a hátoldalán. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat raglapjával, mely szerint szerepelt a művész 1984-ben, a Derkovits Teremben rendezett egyéni kiállításán. Dekoratív, sérült fakeretben, 40×50 cm. Felülete kissé foltos. 2192890
10195
422
100
Nagy Barbara (1976-), 2 db mű: Lányok. Ceruza, papír, jelzett, 38x27 és 43x30,5 cm 2679725
10197
422
Olgyai Viktor (1870-1929): Téli táj. Színezett litográfia, papír, jelzett a litográfián. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 35×26,5 cm 2660009
10198
422
120000
Olmedo Quimbita (1965-), ecuadori festő: Naturaleza 3, 2003. Olaj, vászon, jelzett, a hátoldalán autográf felirattal, fakeretben, 90×70 cm / Olmedo Quimbita (1965-), Ecuadorian painter: Naturaleza 3, 2003. Oil on canvas, signed, with autograph description on the reverse. Framed. 90×70 cm
2662399
10199
422
14000
Osváth Miklós (1935-): Nádtetős ház. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett sérült keretben, 48×67 cm
2664697
10200
422
Pataki József (1928 - 1995): Apáca / Öregasszony. Fametszet, papír, jelzett, autográf felirattal: "Editnek szeretettel: 1990. dec 30., 30x21 cm.
2664689
10201
422
Prihoda István (1891-1965): Majális. rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben. 23,5x34 cm
2678766
10202
422
Pablo Picasso (1881-1973): Faune devailant une femme. Facsimile grafika rézkarc után, papír, jelzett a grafikán nyomtatva, szárazpecséttel, 27x36 cm. Üvegezett fakeretben 2679717
10203
422
28000
Piri Kálmán (1908-1983): Csendélet. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán Képcsarnok Vállalat cimkéivel. Üvegezett keretben. 80×60 cm 2679724
10204
422
Prokop Péter (1919-2003): Szent Péter. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett fakeretben. 34×23,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF