Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 333
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2635303
10325
422
Varga Mátyás (1910-2002): Tabán. Rézkarc, papír, jelzett, 24×30 cm. Hátoldalán a Magyar Rézkarcoló Művészek Szövetségének pecsétjével 2683420
10326
422
Vasarely, Victor (1908-1997): Alakzat, offset nyomat, jelzés nélkül, üvegezett keretben, 27,5×27,5 cm
2669500
10327
422
Vincze Dénes (1914-1972): 4 db könyvborító és egyéb terve. Tus, akvarell, papír, jelzés nélkül. 13x18 cm-ig 2679720
10328
422
Zádor István (1882-1963): Cigánytábor Szolnokon. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 21x35 cm 2679688
10329
422
Zsigovics Iván (1958- ):Tanító. Rézkarc, papír, jelzett, számozott , 28x26 cm 2633444
10330
422
Zádor István (1882-1963): Párás nap a Margitszigeten. Rézkarc, papír, jelzett, foltos, fakeretben, 40×23 cm
2655643
10331
422
Zugor Sándor (1923-2002): Öreg erdő (szarvas). Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 29×39 cm 2628634
10332
422
60000
2679683
10333
422
Zsigovics Iván (1958- ):Vadászrepülők. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (27/50), 40x25 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF