Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 333

Kiss Tibor (1955-2015): Bacchus. Ofszetnyomat, papír. Jelzett, számozott (100/52). Üvegezett fakeretben. 30x20 cm
10144.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Kopits János (1872-1944): Napfényes utca. Olaj, karton. Jelzett. 24X34 cm. Sérült fakeretben.
10145.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Károlyi András (1938-): A szerencse forgandó. Színes rézkarc, papír, jelzett, próbanyomat, 40x29 cm
10146.

Rufpreis:
4 000 HUF

Károlyi András (1938-): Cápatáj. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. V./X. számozással, lap sarkaiban kisebb törésnyommal 21×52,5 cm
10147.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Kórusz József (1927-2010): Szüret. Rézkarc, papír, , jelzett, üvegezett fa keretben, lap alja kissé foltos, 29x39,5 cm
10148.

Rufpreis:
2 000 HUF

Komiszár János (1949-): Virágok. Olaj, vászon. Jelzett. Dekoratív fakeretben, 30×30 cm
10149.

Rufpreis:
6 000 HUF

Kiss Kálmán (1938-): Solymári nádas, 1990. Olaj, farost, jelzett. Fa keretben. Hátoldalán autográf felirattal, 50x70 cm
10150.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Kun Sarolta (1990- ): Formák és vonalak. Tus-filc, papír, jelzett, felcsavarva, 30×40 cm
10151.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kolos László (?-?): Humoros jelenetsor (képregény), 1919. Ceruza, papír, jelzett, kartonra kasírozva. Üvegezett fa keretben, 17×20,5 cm
10152.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kozma Béla: Retteghy Margit képmása. Ceruza, papír, jelzett, üvegezett, kopott keretben.
10153.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Kovács Attila (1938-2017): 24. program oldal, 1983. Ofszetnyomat, papír, jelzett és számozott a hátoldalán (55/70), 29,5×21 cm.
10154.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

Kovács Attila (1938-2017): Koordináta geometria 1973/75-, szitanyomat, papír, számozott: 63/100, 60x80cm, jelzett a hátoldalán. Üvegezett fa keretben. / screenprint on paper, signed, numbered, framed
10155.

Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF