Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 333
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2655728
10144
422
3200
Kiss Tibor (1955-2015): Bacchus. Ofszetnyomat, papír. Jelzett, számozott (100/52). Üvegezett fakeretben. 30x20 cm
2633421
10145
422
3800
Kopits János (1872-1944): Napfényes utca. Olaj, karton. Jelzett. 24X34 cm. Sérült fakeretben. 2553191
10146
422
Károlyi András (1938-): A szerencse forgandó. Színes rézkarc, papír, jelzett, próbanyomat, 40x29 cm 2554653
10147
422
3400
Károlyi András (1938-): Cápatáj. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. V./X. számozással, lap sarkaiban kisebb törésnyommal 21×52,5 cm
2500597
10148
422
Kórusz József (1927-2010): Szüret. Rézkarc, papír, , jelzett, üvegezett fa keretben, lap alja kissé foltos, 29x39,5 cm 2660582
10149
422
Komiszár János (1949-): Virágok. Olaj, vászon. Jelzett. Dekoratív fakeretben, 30×30 cm 2403824
10150
422
Kiss Kálmán (1938-): Solymári nádas, 1990. Olaj, farost, jelzett. Fa keretben. Hátoldalán autográf felirattal, 50x70 cm
2685587
10151
422
Kun Sarolta (1990- ): Formák és vonalak. Tus-filc, papír, jelzett, felcsavarva, 30×40 cm
2505797
10152
422
Kolos László (?-?): Humoros jelenetsor (képregény), 1919. Ceruza, papír, jelzett, kartonra kasírozva. Üvegezett fa keretben, 17×20,5 cm
2658465
10153
422
4800
Kozma Béla: Retteghy Margit képmása. Ceruza, papír, jelzett, üvegezett, kopott keretben. 2676681
10154
422
19000
Kovács Attila (1938-2017): 24. program oldal, 1983. Ofszetnyomat, papír, jelzett és számozott a hátoldalán (55/70), 29,5×21 cm.
2684934
10155
422
120000
Kovács Attila (1938-2017): Koordináta geometria 1973/75-, szitanyomat, papír, számozott: 63/100, 60x80cm, jelzett a hátoldalán. Üvegezett fa keretben. / screenprint on paper, signed, numbered, framed
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF