Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 207

Magyaróvári temető II. hősök és áldozatok. Szerk.: Nagyné Majoros Györgyi. Mosonmagyaróvár, 2008., Mosonmagyaróvári Városvédő Egyesület. Kiadói papírkötés. Megjelent 150 példányban.
15024.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

1948 BNV címtár. Kiadói papírkötésben
15025.

Rufpreis:
3 000 HUF

Baktay Ervin (1890-1963): Királyfiak földjén. (Rádzsputána és Gudzsarát.) A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,[1939], Franklin, 208+2 p. + 18 (fekete-fehér képtáblák) t. +1 (térkép) t. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kopott borítóval
15026.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

[Hedin, Sven (1865-1952)] Sven Hedin: Ma Csung-Jin menekülése. 67 képpel. Fordította: Vitéz Mezey Dénes. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,[1937], Franklin, 270+1 p.+20 (kétoldalas fekete-fehér fotók) t. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, a borítón kopásnyomokkal, a első borítón kis folttal.
15027.

Rufpreis:
4 000 HUF

Szentes Ferenc: Aszód távolabbi környékének földtani viszonyai. Bp., 1943, Stádium. Kiadói papírkötés, térképpel.
15028.

Rufpreis:
1 400 HUF

Galgóczy Károlyné: Az író faluja Ménfőcsanak. 1945-1970. Galgóczi Erzsébet riportjai és Krónika a községi jegyzőkönyvek alapján. Győr, 2010, Ménfőcsanaki Petőfi Sándor Általános Művelődési Központ. Kiadói papírkötés.
15029.

Rufpreis:
2 000 HUF

Jutasi Sándorné: Pillantképek Paloznak "régi" életéből. [Paloznak, én., Paloznak Jövőért Közalapítvány],3-92 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, hiányzó címlappal.
15030.

Rufpreis:
2 000 HUF

Albrecht Gyula: Barangolás a nádfödeles Rákoskeresztúron. A szerző által DEDIKÁLT példány. Bp., 2011., Rákoshegyért Alapítvány - Vigyázó Ferenc Művelődési Társaság, 55 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
15031.

Rufpreis:
2 000 HUF

Pál-Antal Sándor-Szabó Miklós: Marosvásárhely történetéből. Marosvásárhely, 1999, Mentor. Kiadói papírkötésben.
15032.

Rufpreis:
1 400 HUF

Dezsényi Béla: Magyarország és Svájc. Javított papírkötés, kopottas állapotban.
15033.

Rufpreis:
800 HUF

Wiener Kronenführer. Illustrierter Wegweiser durch Wien und Umgebung. Wien - Leipzig,én., A. Hartleben's Verlag. Elfte Auflage. Kiadói kartonált papírkötésben, a gerincen kis sérüléssel, a borítón kis kopásnyomokkal.
15034.

Rufpreis:
2 000 HUF

15035.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF