Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 207

1965 Scenicland, USA. Trip Guide & Picture Book 1965. hn., Chevron, angol nyelvű, gazdag képanyaggal illusztrált utazási prospektus, 44+4 p.
15036.

Rufpreis:
2 000 HUF

Loránth László: Pesti képeskönyv. Bp., 1937, Pantheon. Kiadói kartonált papírkötés, papírborítékban, a papírboríték kopott, szakadt, a gerincén a papírboríték hiányos, Gazdag fekete-fehér képanyaggal, a kép alatt versekkel.
15037.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

James Crawford: Scotland's Landscapes. The national collection of aerial photography. Edinburgh, 2012., Royal Commission on the Ancient Historical Monuments of Scotland. Gazdag képanyaggal illusztrált. Angol nyelven. Kiadói papírkötés
15038.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

15039.

Rufpreis:
2 800 HUF

[Lugi Amadeo di Savoia-Aosta, duca degli Abruzzi (1873-1933)] Szavójai Lajos Amádé: Az "Észak csillaga".("Stella Polare"). Az Északi sarktengeren 1899-1900. Ford.: Dr. Darvai Móric. I. köt. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., [1904], Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). Szövegközi fekete-fehér képekkel és oldalszámozáson kívüli képtáblákkal illusztrálva. Kiadói gazdagon aranyozott, festett egészvászon-kötés, kissé sérült, kopott borítóval, több helyen hiányzó lapokkal.
15040.

Rufpreis:
2 000 HUF

15041.

Rufpreis:
2 400 HUF

15042.

Rufpreis:
2 800 HUF

15043.

Rufpreis:
1 800 HUF

15044.

Rufpreis:
2 000 HUF

15045.

Rufpreis:
2 000 HUF

15046.

Rufpreis:
2 000 HUF

15047.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF