Tétel

Katalognummer:

14952.
Beendet 421. Fernauktion
Plakat

Rufpreis:

80 000 HUF

Beschreibung:

Becsületszóra, 1938. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1938.Ingeborg Theek, Fritz Kampers és Rolf Moebius szereplésével. Rendezte: Karl Ritter. Litográfia, papír. Muskovszky László (1902-?) grafikája, jelzett a litográfián. Rovenszky Unitas nyomda., Bp. Ufa. Lap széle sérült és kissé foltos, hajtásnyomokkal. 95×31 cm. I. vilgágbáorú idején játszódó német propaganda film ritka plakátja! / Vintage rare Hungarian poster of the German propaganda movie "Urlaub auf Ehrenwort" from 1938, lithograph on paper, with damages on the edges, a bit spotty.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert