Tétel

Katalognummer:

14951.
Beendet 421. Fernauktion
Plakat

Rufpreis:

80 000 HUF

Beschreibung:

A kirchfeldi pap, 1937-1939. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Hans Jaray, Hansi Stork és mások szereplésével. Litográfia, papír. Rovenszky Unitas nyomda, Bp.. Sérült, hiányos, foltos hajtásnyomokkal. 95×30 cm. / Vintage Hungarian poster of the Austrian movie "Der Pfarrer von Kirchfeld", damaged, spotty, lithograph on paper.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert