12462.
Beendet 421. Fernauktion
Historische Dokumenten, Handschriften
1 400 HUF
3,79 EUR, 4,38 USD
cca 1978-79 Emlékkönyv, sok bejegyzéssel, gyerekrajzokkal, kopott vászonkötésben