1891 "Emlékül Csilléry Benő igazgató úrnak igazgatói székétől való megválása alkalmából 1891. évi október 18-án. Kecskeméti Református Jogakadémia polgársága. Csilléry Benő fotójával. A kivonatnál Pátkay Sándor, Fodor (?) János, Szekér Károly tanulók aláírásával. Aranyozott egészbőr-kötésben, kopott borítóval, a gerincen kis sérülésekkel, hátul sérült kötéssel, 2 sztl. lev.