https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Foto Zahl der Lose: 463
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2646435
12922
421
0
1000
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
Retró autó körúti üzletek előtt, fotó + negatív, 12,5x9 cm és 6x6,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2565617
12923
421
0
1000
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1940 Vitorlázórepülők Farkashegyen, 2 db rakéta. sérült a széle
Das Lot is nicht erreichbar
2634292
12924
421
0
900
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1900-1920 2 db nagyméretű családi fotó kartonra kasírozva, foltosak, az egyik sérült, 25,5x21 cm és 23x17 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2613519
12925
421
0
1400
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
Arab festőművészek (Hamed Abdalla, Mahmoud Abdel Rachid, Salah Abdel Karim) alkotásairól készült 3 db fotó, hátoldalukon feliratozva, pecséttel jelzettek (Michele Como, Roma), 23x17 cm körül
Das Lot is nicht erreichbar
2618924
12926
421
0
1400
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
3 db sajtófotó egyiptomi művészek alkotásairól Velencei Biennálé művészeti kiállításról, hátoldalán feliratozott, pecséttel jelzett, 23,5x18 cm / 3 press photos of works of Egyptian artists from art exhibitions in Venice (La Biennale di Venezia), 23.5x18 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2650468
12927
421
0
1000
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
1924 Bp., Lónyai utcai Református Főgimnázium VIII. osztálya, tablófotó kartonon, sérült, 28,5x21,5 cm 2650488
12928
421
0
1000
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
1964-1969 Bp., Állami Védőnőképző Iskola, 4 db tablófotó, kettő hátoldalán a képen szereplők aláírásával, 30x24 cm és 24x17,5 cm 2650495
12929
421
0
1400
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
1970-1990 8 db tablófotó, vegyes méretben és állapotban (közte sérült is) 2508907
12930
421
0
2000
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1941 Kémlázadás c. film fotója Renata Müllerrel Pecséttel jelzett, sarokhiánnyal. 24x31 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2468300
12931
421
0
2000
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
1913 Pozsony, M. kir. áll. felsőbb leányiskola növendékei tabló kartonon. Mindszenty fényképész pecséttel jelzett fotó 33x26 cm 2668220
12932
421
0
4000
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1930 Ismeretlen család üveglemez hagyatékából 1 db női AKT felvétel, 6x9 cm 2677965
12933
421
0
6000
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
Sugár Kata (1910-1943): Tóth József és felesége, hátoldalon feliratozott fotó, felületén törésnyom, 23×17 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse