Foto

Zahl der Lose: 463

Retró autó körúti üzletek előtt, fotó + negatív, 12,5x9 cm és 6x6,5 cm
12922.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1940 Vitorlázórepülők Farkashegyen, 2 db rakéta. sérült a széle
12923.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1900-1920 2 db nagyméretű családi fotó kartonra kasírozva, foltosak, az egyik sérült, 25,5x21 cm és 23x17 cm
12924.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

12925.

Rufpreis:
1 400 HUF

12926.

Rufpreis:
1 400 HUF

1924 Bp., Lónyai utcai Református Főgimnázium VIII. osztálya, tablófotó kartonon, sérült, 28,5x21,5 cm
12927.

Rufpreis:
1 000 HUF

1964-1969 Bp., Állami Védőnőképző Iskola, 4 db tablófotó, kettő hátoldalán a képen szereplők aláírásával, 30x24 cm és 24x17,5 cm
12928.

Rufpreis:
1 000 HUF

1970-1990 8 db tablófotó, vegyes méretben és állapotban (közte sérült is)
12929.

Rufpreis:
1 400 HUF

12930.

Rufpreis:
2 000 HUF

1913 Pozsony, M. kir. áll. felsőbb leányiskola növendékei tabló kartonon. Mindszenty fényképész pecséttel jelzett fotó 33x26 cm
12931.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1930 Ismeretlen család üveglemez hagyatékából 1 db női AKT felvétel, 6x9 cm
12932.

Rufpreis:
4 000 HUF

Sugár Kata (1910-1943): Tóth József és felesége, hátoldalon feliratozott fotó, felületén törésnyom, 23×17 cm
12933.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF