Bruno Reiffenstein (1868-1951): Bécsi városképek 5 db feliratozott, pecséttel és szárazpecséttel jelzett fotók. Később könyvben megjelentek / famous Austrian photographer published Vienna photos with seal 17x11 cm
A történelmi Magyarország várai üveg diákon. 70 db, feliratozott diakép, erdélyi, felvidéki várakkal is. cca 1910-1940. Mindössze néhány sérült darabbal. Színesekkel is. 8x8,5 cm / Castles of the Historical Hungary 70 glass photo slides with iscriptions. Only a few damaged.
cca 1900 Isztambul (Konstantinápoly), Ahmed szultán dzsámija (Kék mecset), Szulejmán-mecset kívülről és belülről, 3 db nagyméretű kartonra kasírozott fotó, 27x21 cm
cca 1900 Norvégia, Bergen 46 db nagyméretű. látványos fényképet tartalmazó félbőr album. Benne városképek és kis helyek / Bergen, Norway half leather album with 46 photos 33x25 cm