cca 1920-1940 Régi osztrák/német családi fotóalbum, benne 24 db fotóval (egy részük feliratozva), vegyes méretben és állapotban, kissé sérült félvászon albumban
cca 1960-1980 Repülőgépgyár hangár belülről, nagyméretű fotó, kis szakadással, 29,5x23 cm / Airplane factory hangar interior, large-size photo, small tear, 29.5x23 cm
1973. Fotográfia, Werkfotó. Magyar film. főszereplők: ZALA MÁRK, IGLÓDI ISTVÁN, SEBŐ FERENC Rendezte: ZOLNAY PÁL. Korának megfelelő állapotban, sarkain apró sérülések. 24x18cm
1983. Hosszú vágta Werkfotó. Színes magyar-amerikai ifjúsági kalandfilm. Operatőr: Ragályi Elemér * Rendezte: Gábor Pál Főszereplők: John Savage, Kelly Reno, Bánsági Ildikó, Bács Ferenc, Dzsoko Roszics. MAFILM, Objektiv Filmstúdió. Sarkain ragasztás nyomok, felső sarkán kis törésnyommal. 18x24cm