1944 Délkeleteurópai Légierő 2. évf. 1944. március hó. Kiadatott a német 4. sz. Légierők Parancsnoksága közreműködésével. A címlapon Dessloch repülőtábornok vezérezredesi előléptetésével. Berlin, Wehrmacht Presse-Verlag Reif & Co., 33-47 p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált magyar nyelvű propaganda folyóirat. Papírkötés, az utolsó lap sérült, a címlap szélén kis hiánnyal, (hátul borítóhiány?) Ritka!
cca 1960 JAK 9-es harci repülőgép asztali díszmodell, valósághű egyedi készítésű katonaemlék a kecskeméti repülőegység kötelékéből, fa, forgatható propellerrel, fa talpon, a város fém címerével, jó állapotban, 34×42 cm, CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL!
1916-1917 I. világháborús emlék, 8 cm-es ágyú töltényhüvelyéből kialakított váza, rajta az Osztrák-Magyar Monarchia címere (,,Indivisibiliter ac Inseparabiliter", vagyis ,,Feloszthatatlanul és elválaszthatatlanul" felirattal); össz. 6 db IV. Károlyt ábrázoló fém jelvény, közte koronázási emlékjelvények (1916. dec. 30.); valamint tölgyfalevél koszorún keresztbe tett szablyákat mintázó, ezüstözött fém jelvény. Fa talapzaton, m: 30,5 cm
Hefty Frigyes (1894-1965) I. világháborús katonai repülő pilóta portréja, számos kitüntetéssel dekorált. Olaj, vászon, jelzés nélkül. Sérült. Üvegezett fakeretben. 48x33 cm