Tétel

Katalognummer:

12287.
Beendet 42. Gross-Auktion
Militaria

Rufpreis:

6 000 HUF

15

Beschreibung:

1944 Délkeleteurópai Légierő 2. évf. 1944. március hó. Kiadatott a német 4. sz. Légierők Parancsnoksága közreműködésével. A címlapon Dessloch repülőtábornok vezérezredesi előléptetésével. Berlin, Wehrmacht Presse-Verlag Reif & Co., 33-47 p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált magyar nyelvű propaganda folyóirat. Papírkötés, az utolsó lap sérült, a címlap szélén kis hiánnyal, (hátul borítóhiány?) Ritka!

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras