11156.
Beendet 42. Gross-Auktion
Zeitgenössische Gemälde und Grafiken
80 000 HUF
216,80 EUR, 250,00 USD
Kőrösi Papp Kálmán (1940-): Emlékmű, 1970-es évek. Olaj, farost, jelezve balra lent, hátoldalán autográf felirattal. 50x60 cm. Dekoratív fakeretben. / oil on fibre wood, signed, with autograph description on the reverse, framed. 50x60 cm