Kassai Antal (1921-1991), kárpátaljai festő: Kárpátaljai táj. Olaj, vá... https://www.darabanth.com/de/42-Gross-Auktion/42.1/Gemalde-und-Grafiken/Zeitgenossische-Gemalde-und-Grafiken~17437/Kassai-Antal-1921-1991-karpataljai-festo-Karpataljai-taj-Olaj-vaszon-jelezve-jobbra-lent~II3106755
3106755
11155
42
90000
Contemporary paintongs and graphics
Beschreibung: Kassai Antal (1921-1991), kárpátaljai festő: Kárpátaljai táj. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Fakeretben. 66x70 cm/ Anton Kasshaj: Carpathians (Carpatho-Ukraine). Oil on canvas, signed. Framed, 66×70 cm
: nagy_andras