Joseph Kádár (1936-2019): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, vegyes ... https://www.darabanth.com/de/42-Gross-Auktion/42.1/Gemalde-und-Grafiken/Zeitgenossische-Gemalde-und-Grafiken~17437/Joseph-Kadar-1936-2019-Geometrikus-kompozicio-Szitanyomat-vegyes-technika-papir-jelezve~II3101890
3101890
11145
42
34000
Contemporary paintongs and graphics
Rufpreis:
34 000 HUF 92,14 EUR , 106,25 USD
Beschreibung: Joseph Kádár (1936-2019): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, vegyes technika, papír, jelezve balra lent. Üvegezett fakeretben. 26x26 cm
: nagy_andras