Bada Dada (Bada Tibor, 1963-2006): Lyukas kép (cím nélkül). Olaj, farost. Jelzés nélkül. Szélein kisebb sérülésekkel. 122x83 cm. / KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!