Tétel

Rufpreis:

18 000 HUF
48,78 EUR, 56,25 USD

Beschreibung:

Vasúttörténeti kolligátum. 4 mű egybekötve a Közlekedési Szakkönyvtár sorozatból. Szabolcsy Antal. Dr.: A vasutgazdaságtan elemei , Szarvassy György: A vasúti statisztika alapelemei., Maurer Vilmos: A vasutak pénzügyei, Szekula Gyula: A vasúti dijszabások és tarifapolitika alapelemei. Budapest, 1919. Wodianer F. és Fiai. Korabeli, gerincén aranyozott, feliratos, félvászon kötésben. Szép példány!

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras