Vasúttörténeti kolligátum. 4 mű egybekötve a Közlekedési Szakkönyvtár sorozatból. Görög Sándor: A vasutak építése. Zelovich Kornél: A vasuti felépítmény. Bényei Zsigmond, Lukáts Lipót: Vasúti pályaudvarok Haich Károly: A helyi érdekű vasutakról
Budapest, 1910. Wodianer F. és Fiai.
Korabeli, gerincén aranyozott, feliratos, félvászon kötésben. Szép példány!