Tétel

Rufpreis:

18 000 HUF

Beschreibung:

Vasúttörténeti kolligátum. 4 mű egybekötve a Közlekedési Szakkönyvtár sorozatból. Görög Sándor: A vasutak építése. Zelovich Kornél: A vasuti felépítmény. Bényei Zsigmond, Lukáts Lipót: Vasúti pályaudvarok Haich Károly: A helyi érdekű vasutakról Budapest, 1910. Wodianer F. és Fiai. Korabeli, gerincén aranyozott, feliratos, félvászon kötésben. Szép példány!

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras