Bücher: Bahn. Lokomotive

Zahl der Lose: 5

Magyar vasúti szaknaptár. Közlekedési almanach és sematizmus. 1912. XI. évf. Szerk.: Wodiáner Béla Antal. Bp.,1912., Wodianer F. és Fiai, XXXII p.+1 (bessenyei Beöthy László kereskedelemügyi m. kir. miniszter) t. +2+160+664 p. + 4 (fejezet címlapok) t. Rendkívül izgalmas korabeli reklámanyaggal. Kiadói egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kissé kopott borítóval. Ritka!
19446.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25
10

Vasúttörténeti kolligátum. 3 mű egybekötve a Közlekedési Szakkönyvtár sorozatból. Szabolcsy Antal, Dr.: A közlekedés története. , Képessy Árpád : A Magyar vasútügy története , Edvi Illés aladár : A vasút és az ipar Budapest, 1910. Wodianer F. és Fiai. Korabeli, gerincén aranyozott, feliratos, félvászon kötésben. Szép példány!
19447.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Vasúttörténeti kolligátum. 4 mű egybekötve a Közlekedési Szakkönyvtár sorozatból. Görög Sándor: A vasutak építése. Zelovich Kornél: A vasuti felépítmény. Bényei Zsigmond, Lukáts Lipót: Vasúti pályaudvarok Haich Károly: A helyi érdekű vasutakról  Budapest, 1910. Wodianer F. és Fiai. Korabeli, gerincén aranyozott, feliratos, félvászon kötésben. Szép példány!
19448.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Vasúttörténeti kolligátum. 4 mű egybekötve a Közlekedési Szakkönyvtár sorozatból. Szabolcsy Antal. Dr.: A vasutgazdaságtan elemei , Szarvassy György: A vasúti statisztika alapelemei., Maurer Vilmos: A vasutak pénzügyei, Szekula Gyula: A vasúti dijszabások és tarifapolitika alapelemei. Budapest, 1919. Wodianer F. és Fiai. Korabeli, gerincén aranyozott, feliratos, félvászon kötésben. Szép példány!
19449.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Magyar vasúti szaknaptár. Közlekedési almanach és sematizmus. 1915. XI. évf. Szerk.: Wodiáner Béla Antal. Bp.,1915., Wodianer F. és Fiai, 1016 p.+ 3 (fejezet címlapok) t. Rendkívül izgalmas korabeli reklámanyaggal. Kiadói egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kissé kopott borítóval. Ritka!
19450.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25
10

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF