Skulpturen, Statuetten, Plaketten

Zahl der Lose: 71

Kelemen Kristóf: Nő. Terrakotta, jelzett, Kopásnyomokkal, m:34cm
11761.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Jelzés nélkül: Kohász. Fém, kopott, márvány talapzaton. M: 28cm
11762.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Krishna, faragott faszobor, kopott, apró sérüléssel m: 37cm
11763.

Rufpreis:
3 000 HUF

Jelzés nélkül: Angyal. Tűziaranyozott bronz, fatalapzaton, korának megfelelő sérülésekkel.
11764.

Rufpreis:
8 000 HUF

Eszkimó gyermekével. Canadai kézzel készített zsírkő szobor, Jelzett m: 15 cm
11765.

Rufpreis:
4 000 HUF

Jelzés nélkül: Don Quijote. Fém, fa talapzaton. Sérült, kalapja hiányzik. Kopott, m:26cm
11766.

Rufpreis:
4 000 HUF

Bank kisplasztika, jelzés nélkül, bronz, m: 19 cm
11767.

Rufpreis:
8 000 HUF

3 db afrikai faragott faszobor, m: 14 és 37 cm között.
11768.

Rufpreis:
4 000 HUF

Afrikai faragott fa szobor, m: 36 cm
11769.

Rufpreis:
4 000 HUF

Volgográd. Spiáter szobor fa talpon. Sérült,hiányos. 20 cm
11770.

Rufpreis:
1 200 HUF

Mária jelzéssel 1992: Síp figura. Porcelán. Falra akasztható, m: 67 cm
11771.

Rufpreis:
6 000 HUF

Medve. Alaszkai kézzel készített zsírkő szobor, Jelzett m: 11 cm
11772.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF