Skulpturen, Statuetten, Plaketten Zahl der Lose: 71
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2647955
11761
419
Sculptures, statuettes, plaques
Kelemen Kristóf: Nő. Terrakotta, jelzett, Kopásnyomokkal, m:34cm 2647650
11762
419
Jelzés nélkül: Kohász. Fém, kopott, márvány talapzaton. M: 28cm
2645760
11763
419
Krishna, faragott faszobor, kopott, apró sérüléssel m: 37cm 2645764
11764
419
Jelzés nélkül: Angyal. Tűziaranyozott bronz, fatalapzaton, korának megfelelő sérülésekkel.
2645254
11765
419
Eszkimó gyermekével. Canadai kézzel készített zsírkő szobor, Jelzett m: 15 cm 2644258
11766
419
Jelzés nélkül: Don Quijote. Fém, fa talapzaton. Sérült, kalapja hiányzik. Kopott, m:26cm 2643722
11767
419
Bank kisplasztika, jelzés nélkül, bronz, m: 19 cm 2643242
11768
419
3 db afrikai faragott faszobor, m: 14 és 37 cm között. 2643237
11769
419
Afrikai faragott fa szobor, m: 36 cm
2643231
11770
419
Volgográd. Spiáter szobor fa talpon. Sérült,hiányos. 20 cm 2642926
11771
419
Mária jelzéssel 1992: Síp figura. Porcelán. Falra akasztható, m: 67 cm 2642923
11772
419
Medve. Alaszkai kézzel készített zsírkő szobor, Jelzett m: 11 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF