11764.
Beendet 419. Fernauktion
Skulpturen, Statuetten, Plaketten
8 000 HUF
21,68 EUR, 25,00 USD
Jelzés nélkül: Angyal. Tűziaranyozott bronz, fatalapzaton, korának megfelelő sérülésekkel.